~Hepsi*Tutkunları*Buraya~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milliyet kardeşte hepsi

2 posters

Milliyet kardeşte hepsi Empty Milliyet kardeşte hepsi

Mesaj  GülçinOzi Perş. Ekim 16, 2008 3:05 pm

Milliyet Kardeş dergisinin bu ayki sayısında Grup Hepsi’nin röportajı ve ayrıca birde dev posteri yer alıyor. Dergide yer alan Hepsi röportajının konusunu dergi editörünün aşağıdaki yazısından okuyabilirsiniz.

Merhaba MK’cılar,
Yanlış görmediniz! Bir yanımda Gülçin ve Cemre, diğer yanımda Eren ve Yasemin… Benden mutlusu var mı? Aralarına giriverdim.Hepsi grubu hayranı MK’cılara müjde! Ocak ayında onları bir sinema filminde izleyeceğiz. Tüm MK’cılar hayvan dostu olduğuna göre, 4 Ekim’de Dünya Hayvanları Koruma Günü’nü hiçbirinizin bu günü unutacağını sanmıyorum. Bu yüzden hayvan dostlarımızın haklarını korumak için önemli bir fırsat olan bu günde, onları ne kadar sevdiğimizi ve önemsediğimizi gösterebiliriz. Örneğin, o günde, mahallende sokakta yaşayan zavallı köpek ve kedi dostlar için, sokağın bir köşesine bir kap yemek ve su koymayı unutma, olur mu? Bu onları çok sevindirecektir. İçeride, senin gibi hayvan dostlarından oluşan “Pulsar” dizisinin setinde gerçekleştirdiğimiz eğlenceli röportajı keyifle okuyacaksın. Biz onları çok sevdik. Sen de okuyunca daha çok seveceksin. Elinde bomba gibi bir dergi tutuyorsun.
GülçinOzi
GülçinOzi
Gülçinci Admin
Gülçinci Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 108
Nerden Hepsici? : hepsi benim herşeyim ozimde

http://gruphepsifanclub.5forum.info/

Milliyet kardeşte hepsi Empty Geri: Milliyet kardeşte hepsi

Mesaj  Admin Perş. Ekim 16, 2008 3:34 pm

güzel ppaylaşım saol
Admin
Admin